Team Leasing
Team Leasing
Potřebujete dlouhodobý outsourcing nebo připravujete nový IT projekt?

Team Leasing neboli Outsourcing lidských zdrojů v oblasti ICT je služba zaměřená na poskytování kvalifikovaných odborníků v daném oboru. Naším cílem je dodávat profesionály a celé týmy specialistů dle vašich aktuálních potřeb a právě tehdy, kdy je potřebujete. Každý specialista společnosti TRIVALENT čerpá při své práci z širokého firemního know-how a opírá se o své zkušenosti a získané certifikace.

Business Inteligence
Business Intelligence (BI) a Big Data

Zabýváme se analýzou dat a zpracováním dat, realizací obchodních analytických řešení a Business Intelligence založených na osvědčených platformách uznávaných světových lídrů. Naším zákazníkům pomáháme se lépe rozhodovat a jasně určit směr, kudy svůj byznys ubírat.

Servis a údržba
Servis a údržba systémů

Do portfolia našich služeb patří i následný servis a vzdálená podpora systémů. Každý servisní požadavek je nahlášen na HOTLINE a zaregistrován do systému. Poté jsou servisní požadavky zpracovány servisní směnou dle předem sjednaných SLA (Service Level Agreement). Okamžité řešení vzniklých problémů přispívají k zachování té nejvyšší možné dostupnosti zákaznických systémů a služeb.

OSS a BSS
OSS a BSS

Důležitou součástí portfolia naší společnosti jsou služby a řešení zaměřené na zavedení a provoz systémů provozní podpory OSS (Operational Support Systems), které mají za úkol efektivně řídit a monitorovat instalovanou infrastrukturu operátora, zajistit její optimální provoz a využití a maximálně automatizovat procesy spojené s poskytováním komunikačních služeb koncovým zákazníkům. Systémy na podporu podnikání tzv. BSS (Business Support Systems) pomáhají našim zákazníkům rychle a flexibilně reagovat na potřeby trhu a současně kontrolovat a řídit své provozní náklady.

DMS
DMS
(Document Management System)

Snadno implementovatelný systém správy dokumentů, kde každý dostane okamžitý a zabezpečený přístup ke všem, které potřebuje. Řesení Therefore™ Canonu významně snižuje čas na vyhledávání informací, který je nejen frustrující, ale i neproduktivní.

previous arrow
next arrow

Profesionální služby v oblasti ICT dodávané po celé Evropě.

Služby a řešení

DMS Therefore

Snadno implementovatelný systém správy dokumentů, kde každý dostane okamžitý a zabezpečený přístup ke všem, které potřebuje. Řesení Therefore™ Canonu  významně snižuje čas na vyhledávání informací, který je nejen frustrující, ale i neproduktivní.

OSS/BSS řešení

Společnost TRIVALENT je tradičním dodavatelem ICT služeb, které zajišťují spolehlivý provoz rozsáhlých komunikačních systémů a sítí svých zákazníků. Od svého vzniku se TRIVALENT specializuje na komplexní služby pro telekomunikační sektor a velké společnosti a prostřednictvím svých odborníků nabízí unikátní know-how, které je dlouhodobě využíváno nejvýznamnějšími zákazníky.

Microsoft CRM

Microsoft CRM je komplexní řešení pro řízení zákaznických vztahů, které poskytuje veškeré nástroje a funkce potřebné pro vytvoření a udržení dobrého přehledu o zákaznících, od prvního kontaktu, přes prodej až po následnou péči o klienta. S moduly Prodej, Marketing a Servis Microsoft Dynamics CRM nabízí funkce a možnosti k lepšímu zacílení nových zákazníků, správě marketingových kampaní, řízení obchodních aktivit a řešení a eskalaci servisních případů.