Profesionální služby v oblasti ICT dodávané po celé Evropě.


Služby a řešení

feature1

DMS Therefore

Snadno implementovatelný systém správy dokumentů, kde každý dostane okamžitý a zabezpečený přístup ke všem, které potřebuje. Řesení Therefore™ Canonu  významně snižuje čas na vyhledávání informací, který je nejen frustrující, ale i neproduktivní.

více informací
feature2

OSS/BSS řešení

Společnost TRIVALENT je tradičním dodavatelem ICT služeb, které zajišťují spolehlivý provoz rozsáhlých komunikačních systémů a sítí svých zákazníků. Od svého vzniku se TRIVALENT specializuje na komplexní služby pro telekomunikační sektor a velké společnosti a prostřednictvím svých odborníků nabízí unikátní know-how, které je dlouhodobě využíváno nejvýznamnějšími zákazníky.

více informací
feature3

Microsoft CRM

Microsoft CRM je komplexní řešení pro řízení zákaznických vztahů, které poskytuje veškeré nástroje a funkce potřebné pro vytvoření a udržení dobrého přehledu o zákaznících, od prvního kontaktu, přes prodej až po následnou péči o klienta. S moduly Prodej, Marketing a Servis Microsoft Dynamics CRM nabízí funkce a možnosti k lepšímu zacílení nových zákazníků, správě marketingových kampaní, řízení obchodních aktivit a řešení a eskalaci servisních případů.

více informací