Profil společnosti

TRIVALENT je dynamická společnost dodávající odborné know-how pro ICT projekty v celé Evropě.

Znalosti, zkušenosti a flexibilita jsou hlavní devizou našich pracovníků, kteří působí na mezinárodních projektech předních světových společností jak v ČR tak po Evropě. Vždy byla oceňována jejich profesionalita a týmová spolupráce.

TRIVALENT byl založen v roce 2007 a od počátku svého působení si naše společnost díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb buduje dobré jméno u svých zákazníků a partnerů.

TRIVALENT svým zákazníkům nabízí komplexní služby v oblasti ICT dle jejich potřeby a především právě tehdy, kdy je potřebují. Vycházíme přitom z bohatých zkušeností a tzv. Best Practices, které se svým zákazníkům snažíme předat.

Proč zvolit TRIVALENT?

V dnešní době, kdy se IT firmy předhánějí v nabídce levných pracovních zdrojů a služeb, může být velmi složité a nákladné udržet kvalitu práce. My v TRIVALENTu víme, že profesionální služby jsou především o lidech a proto si své pracovníky pečlivě vybíráme. Kvalita odvedené práce je pravidelně kontrolována a vyhodnocována společně s každým zákazníkem.

Vývojáři, testeři, projektoví manažeři, analytici, specializovaní konzultanti, popř. celé týmy sestavené dle Vašich potřeb – ti všichni jsou připraveni být platnými členy Vašeho projektového týmu, např. na bázi tzv. bodyshoppingu. Nebo potřebujete zajistit zakázkový vývoj software či implementaci a integraci systémů ve Vaší společnosti? Jsme připraveni pro Vás zajistit vše od analýzy, návrhu architektury i procesů vlastního vývoje či implemetace až po servis a support daného řešení, či případně dodat jen jednotlivé části projektu/dodávky. Každý specialista společnosti TRIVALENT čerpá při své práci z širokého firemního know-how a opírá se o své zkušenosti a získané certifikace.

Zvolte si, kdy nás potřebujete

Naši jednotliví profesionálové či celé týmy jsou připraveni vyhovět Vašim požadavkům v přesně dohodnutém časovém úseku a flexibilně reagovat na Vaše dynamicky se vyvíjející projektové potřeby a cíle. Potřebujete dlouhodobý outsourcing nebo připravujete nový IT projekt? Jsme tu, abychom Vám pomohli

Kvalitně, s optimalizovanými náklady a přesně v ten okamžik, kdy potřebujete